Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga mužů
Podzim - 1. kolo
21.9.2014
11:00
LA002
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Václav Horáček
,
21.9.2014
11:00
LA003
Sokol Hostěrádky
-
Slavoj Třešť
Dominik Florián
,
Jiří Dolina
,
20.9.2014
15:00
LA004
SK Kuřim B
-
Sokol Dolní Cerekev
Bedřich Nehyba
,
Jiří Prudký
,
21.9.2014
17:00
LA005
SK HC Tišnov
-
Sokol Nové Bránice
Dominik Florián
,
Tomáš Kubát
,
21.9.2014
16:00
LA006
Sokol Sokolnice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 2. kolo
28.9.2014
11:00
LA007
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Matuška
,
Kristýna Zezulová
,
28.9.2014
10:30
LA008
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
27.9.2014
17:00
LA009
Sokol Dolní Cerekev
-
SK HC Tišnov
Roman Bauer
,
Dominik Florián
,
28.9.2014
10:00
LA010
SK Kuřim B
-
Slavoj Třešť
Lukáš Burčík
,
Tomáš Kubát
,
27.9.2014
15:00
LA011
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Újezd u Brna
Lukáš Burčík
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 3. kolo
4.10.2014
12:00
LA013
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
5.10.2014
17:30
LA015
SK Kuřim B
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
5.10.2014
17:00
LA016
SK HC Tišnov
-
Slavoj Třešť
Michal Hanák
,
Jan Timco
,
5.10.2014
16:00
LA017
Sokol Sokolnice
-
Sokol Dolní Cerekev
Petr Směja
,
Jiří Matuška
,
4.10.2014
11:00
LA018
Sokol Nové Bránice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Michal Hanák
,
Lucie Zbožínková
,
Podzim - 4. kolo
12.10.2014
13:00
LA019
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Nové Bránice
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
11.10.2014
17:00
LA020
Sokol Dolní Cerekev
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Daniel Douda
,
Martin Ševčík
,
12.10.2014
15:00
LA021
Slavoj Třešť
-
Sokol Sokolnice
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
12.10.2014
15:30
LA022
Sokol Újezd u Brna
-
SK HC Tišnov
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
12.10.2014
17:45
LA024
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Hostěrádky
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
Podzim - 5. kolo
19.10.2014
11:00
LA025
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jiří Matuška
,
Jiří Dolina
,
19.10.2014
17:00
LA026
SK Kuřim B
-
SHC Maloměřice "B"
Václav Horáček
,
Milan Letev
,
19.10.2014
16:00
LA028
Sokol Sokolnice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
18.10.2014
17:00
LA029
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Slavoj Třešť
Adam Beneš
,
Zdeněk Řeháček
,
19.10.2014
10:30
LA030
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Dolní Cerekev
Lukáš Burčík
,
Patrick Netík
,
Podzim - 6. kolo
26.10.2014
11:00
LA031
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Dolní Cerekev
Lukáš Burčík
,
Petr Kremláček
,
25.10.2014
15:30
LA032
Slavoj Třešť
-
Sokol Nové Bránice
Josef Holenda
,
26.10.2014
11:00
LA033
Sokol Újezd u Brna
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
26.10.2014
11:00
LA035
SHC Maloměřice "B"
-
SK HC Tišnov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
24.10.2014
20:30
LA036
Sokol Hostěrádky
-
SK Kuřim B
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
Podzim - 7. kolo
8.11.2014
11:30
LA037
SK Kuřim B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
9.11.2014
17:00
LA038
SK HC Tišnov
-
Sokol Hostěrádky
Lukáš Burčík
,
Tomáš Kubát
,
9.11.2014
16:00
LA039
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice "B"
Břetislav Jurečka
,
Petr Směja
,
9.11.2014
10:30
LA041
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Matuška
,
Břetislav Kotulán
,
8.11.2014
17:00
LA042
Sokol Dolní Cerekev
-
Slavoj Třešť
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
Podzim - 8. kolo
16.11.2014
15:00
LA043
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Slavoj Třešť
Petr Směja
,
Jan Timco
,
16.11.2014
10:30
LA044
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Dolní Cerekev
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
16.11.2014
11:00
LA046
SHC Maloměřice "B"
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
14.9.2014
11:00
LA047
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Sokolnice
Břetislav Kotulán
,
Jiří Prudký
,
16.11.2014
17:00
LA048
SK Kuřim B
-
SK HC Tišnov
Milan Letev
,
Patrick Netík
,
Podzim - 9. kolo
7.12.2014
17:00
LA049
SK HC Tišnov
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
22.11.2014
16:00
LA050
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim B
Jaroslav Hanych
,
Jan Timco
,
22.11.2014
15:00
LA051
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Hostěrádky
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
23.11.2014
10:30
LA052
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
23.11.2014
17:00
LA054
Slavoj Třešť
-
Sokol Újezd u Brna
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
Podzim - 10. kolo
29.11.2014
18:00
LA055
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
29.11.2014
11:00
LA057
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Dolní Cerekev
Michal Hanák
,
Patrick Netík
,
29.11.2014
17:00
LA058
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Hostěrádky
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
29.11.2014
14:30
LA059
SK Kuřim B
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Václav Horáček
,
Zdenek Teller
,
30.11.2014
17:00
LA060
SK HC Tišnov
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Michal Hanák
,
Podzim - 11. kolo
2.11.2014
16:00
LA061
Sokol Sokolnice
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Petr Směja
,
Jan Timco
,
2.11.2014
17:00
LA062
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK HC Tišnov
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
2.11.2014
10:30
LA063
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
1.11.2014
17:00
LA064
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Hostěrádky
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
1.11.2014
17:00
LA065
Slavoj Třešť
-
SHC Maloměřice "B"
Josef Holenda
,
Jaro - 12. kolo
17.5.2015
11:00
LA068
Sokol Újezd u Brna
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Prudký
,
Petr Směja
,
16.5.2015
17:00
LA069
Slavoj Třešť
-
Sokol Hostěrádky
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
3.6.2015
17:00
LA070
Sokol Dolní Cerekev
-
SK Kuřim B
Václav Horáček
,
Michal Hanák
,
17.5.2015
10:30
LA071
Sokol Nové Bránice
-
SK HC Tišnov
Daniel Douda
,
Milan Letev
,
16.5.2015
17:00
LA072
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Sokolnice
Ondřej Červinka
,
Jiří Dolejší
,
Jaro - 13. kolo
23.5.2015
17:00
LA073
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Adam Beneš
,
Zdeněk Tůma
,
24.5.2015
16:00
LA074
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
24.5.2015
17:00
LA075
SK HC Tišnov
-
Sokol Dolní Cerekev
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
23.5.2015
17:00
LA076
Slavoj Třešť
-
SK Kuřim B
Zdeněk Řeháček
,
Stanislav Chalupa
,
30.5.2015
16:00
LA077
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Hostěrádky
Lucie Zbožínková
,
Jaro - 14. kolo
31.5.2015
15:00
LA079
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SHC Maloměřice "B"
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
31.5.2015
11:00
LA081
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim B
Daniel Douda
,
Jan Timco
,
30.5.2015
17:00
LA082
Slavoj Třešť
-
SK HC Tišnov
Josef Čapek
,
Jiří Větrovský
,
30.5.2015
17:00
LA083
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Sokolnice
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
31.5.2015
15:00
LA084
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Nové Bránice
Josef Holenda
,
Jiří Dolejší
,
Jaro - 15. kolo
3.5.2015
10:30
LA085
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jindřich Berger
,
Jan Timco
,
2.5.2015
17:00
LA086
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Dolní Cerekev
Alois Prokop
,
Josef Holenda
,
3.5.2015
16:00
LA087
Sokol Sokolnice
-
Slavoj Třešť
Jiří Matuška
,
Josef Stoklasa
,
3.5.2015
17:00
LA088
SK HC Tišnov
-
Sokol Újezd u Brna
Filip Procházka
,
Michal Hanák
,
3.5.2015
11:00
LA090
Sokol Hostěrádky
-
SHC Maloměřice "B"
Tomáš Kubát
,
Josef Stoklasa
,
Jaro - 16. kolo
15.3.2015
15:00
LA091
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Hostěrádky
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
15.3.2015
12:00
LA092
SHC Maloměřice "B"
-
SK Kuřim B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
15.3.2015
14:00
LA094
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Jiří Matuška
,
15.3.2015
17:00
LA095
Slavoj Třešť
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Radomír Bartušek
,
Alois Prokop
,
8.3.2015
15:00
LA096
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Lucie Zbožínková
,
Jaro - 17. kolo
22.3.2015
16:00
LA097
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jaroslav Hanych
,
Martin Ševčík
,
22.3.2015
10:30
LA098
Sokol Nové Bránice
-
Slavoj Třešť
Jiří Prudký
,
Jan Timco
,
8.3.2015
15:00
LA099
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Újezd u Brna
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
22.3.2015
17:00
LA101
SK HC Tišnov
-
SHC Maloměřice "B"
Petr Směja
,
Jiří Prudký
,
7.5.2015
20:00
LA102
SK Kuřim B
-
Sokol Hostěrádky
Dominik Florián
,
Michal Hanák
,
Jaro - 18. kolo
1.5.2015
19:00
LA103
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SK Kuřim B
Petr Laštovička
,
Josef Holenda
,
7.6.2015
11:00
LA104
Sokol Hostěrádky
-
SK HC Tišnov
Filip Procházka
,
Michal Hanák
,
28.3.2015
12:00
LA105
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
29.3.2015
12:30
LA107
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Oldřich Jelínek
,
Jiří Prudký
,
29.3.2015
16:30
LA108
Slavoj Třešť
-
Sokol Dolní Cerekev
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
Jaro - 19. kolo
11.4.2015
17:00
LA109
Slavoj Třešť
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jiří Prudký
,
Jiří Matuška
,
11.4.2015
17:00
LA110
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Újezd u Brna
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
11.4.2015
13:00
LA112
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SHC Maloměřice "B"
Ondřej Červinka
,
Jiří Dolejší
,
12.4.2015
16:00
LA113
Sokol Sokolnice
-
Sokol Hostěrádky
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
3.6.2015
19:00
LA114
SK HC Tišnov
-
SK Kuřim B
Michal Hanák
,
David Šlezingr
,
Jaro - 20. kolo
19.4.2015
11:30
LA115
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SK HC Tišnov
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
18.4.2015
12:00
LA116
SK Kuřim B
-
Sokol Sokolnice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
19.4.2015
11:00
LA117
Sokol Hostěrádky
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
19.4.2015
11:30
LA118
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Lucie Zbožínková
,
19.4.2015
11:00
LA120
Sokol Újezd u Brna
-
Slavoj Třešť
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
Jaro - 21. kolo
26.4.2015
14:30
LA121
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
25.4.2015
17:00
LA123
Sokol Dolní Cerekev
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Dolejší
,
Zdeněk Tůma
,
26.4.2015
11:00
LA124
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Nové Bránice
Dominik Florián
,
Petr Kremláček
,
25.4.2015
13:00
LA125
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK Kuřim B
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
26.4.2015
16:00
LA126
Sokol Sokolnice
-
SK HC Tišnov
Roman Bauer
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 22. kolo
10.5.2015
11:00
LA127
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Sokolnice
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
10.5.2015
11:00
LA128
SK HC Tišnov
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Václav Horáček
,
Milan Letev
,
8.5.2015
12:00
LA129
SK Kuřim B
-
Sokol Nové Bránice
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
10.5.2015
11:00
LA130
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Dolní Cerekev
Břetislav Kotulán
,
Oldřich Jelínek
,
10.5.2015
10:30
LA131
SHC Maloměřice "B"
-
Slavoj Třešť
Jiří Špunar
,
David Šlezingr
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.