Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE121
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
26 : 31
29.3. 18:00
AE104
Juliánov - Brno B
35 : 34
8.3. 18:00
AE090
Juliánov - Maloměřice
30 : 27
22.2. 14:00
AE078
Maloměřice - Ivančice
27 : 29
21.2. 19:00
AE075
Brno B - Hustopeče
31 : 27
15.2. 15:00
AE069
Bohunice B - Juliánov
17 : 21
13.12. 19:00
AE049
Brno B - Sokol Kostelec na Hané
37 : 30
15.11. 17:00
AE045
Ivančice - Napajedla
26 : 18
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
4.10. 19:00
AE016
Brno B - Bohunice B
42 : 31
27.9. 17:00
AE011
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
31 : 25
1.liga starší dorostenci
21.2. 14:30
AG075
Handball KP Brno - Talent Plzeň
30 : 35
4.10. 14:30
AG016
Handball KP Brno - Ostrava
25 : 30
2.liga starší dorostenci M
15.2. 10:00
AI071
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
25 : 27
23.11. 15:00
AI051
Sokol Telnice - Vsetín
38 : 26
15.11. 15:00
AI045
HK Ivančice - Slavia Fatra Napajedla
42 : 17
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 15:00
AL121
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 43
19.4. 14:30
AL115
KP Brno - Litovel
27 : 37
29.3. 16:00
AL104
Sokol Juliánov - KP Brno
29 : 27
8.3. 16:00
AL090
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
30 : 32
21.2. 12:30
AL075
KP Brno - DTJ Polanka
29 : 22
15.11. 13:00
AL045
HK Ivančice - Třinec
43 : 25
4.10. 12:30
AL016
KP Brno - Ostrava
31 : 34
27.9. 15:00
AL011
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
34 : 30
Český pohár žen
3.9. 20:00
AN001
HK Ivančice - HK Hodonín
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
21.3. 15:20
AO169
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
21.3. 13:30
AO167
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
21.3. 11:40
AO165
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
21.3. 09:50
AO163
Karviná A - Liberec A
35 : 18
21.3. 08:00
AO161
Liberec A - Sokol Nové Veselí A
23 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.