Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Zdenek Teller
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1946
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
3.5. 15:20
AO269
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
3.5. 13:30
AO267
Telnice - Strakonice
19 : 23
3.5. 11:40
AO265
Strakonice - Talent A
18 : 24
3.5. 09:50
AO263
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
3.5. 08:00
AO261
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
Jihomoravská liga mužů
24.5. 16:00
LA074
Sokolnice - Nové Bránice
22 : 18
26.4. 16:00
LA126
Sokolnice - Tišnov
23 : 22
19.4. 11:00
LA117
Hostěrádky - H.Brod
20 : 28
12.4. 16:00
LA113
Sokolnice - Hostěrádky
32 : 24
29.11. 14:30
LA059
SK Kuřim B - H.Brod
32 : 27
23.11. 10:30
LA052
Nové Bránice - SHC Maloměřice B
34 : 20
2.11. 10:30
LA063
Nové Bránice - SK Kuřim B
20 : 17
19.10. 16:00
LA028
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
12.10. 15:30
LA022
Újezd u Brna - Tišnov
15 : 29
27.9. 15:00
LA011
Hostěrádky - Újezd u Brna
31 : 27
21.9. 16:00
LA006
Sokolnice - H.Brod
29 : 33
14.9. 11:00
LA047
Hostěrádky - Sokolnice
21 : 26
Jihomoravská liga st. žáků
24.5. 12:30
LF074
Sokolnice - Nové Bránice
18 : 10
26.4. 12:00
LF126
Sokolnice - KP Brno
26 : 20
25.4. 09:15
LF122
Bohunice - Ivančice
28 : 32
19.4. 17:00
LF116
SK Kuřim - Sokolnice
31 : 23
14.4. 18:15
LF130
Juliánov - Hustopeče
20 : 21
12.4. 12:00
LF113
Sokolnice - Juliánov
24 : 22
29.11. 13:00
LF059
SK Kuřim - Telnice
22 : 31
15.11. 10:00
LF045
Ivančice - Nové Bránice
25 : 18
9.11. 12:00
LF040
Telnice - Ivančice
32 : 21
6.11. 18:00
LF003
Juliánov - Bohunice
23 : 26
2.11. 12:15
LF063
Nové Bránice - SK Kuřim
21 : 32
1.11. 09:30
LF066
Újezd u Brna - Ivančice
28 : 29
25.10. 10:00
LF034
Ivančice - Sokolnice
36 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.