Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.4. 17:00
AE120
Sokol V. Meziříčí - Bohunice B
38 : 29
28.3. 10:30
AE105
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 23
7.3. 16:00
AE088
Brno B - Sokol V. Meziříčí
30 : 31
15.2. 17:00
AE072
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
16.11. 09:30
AE046
Maloměřice - Telnice
31 : 21
12.10. 16:00
AE024
Maloměřice - Juliánov
29 : 31
5.10. 15:30
AE015
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 31
1.liga starší dorostenci
7.3. 14:00
AG088
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 31
2.liga starší dorostenci Č
22.11. 15:00
AH053
D. Cerekev - Náchod
30 : 33
2.liga starší dorostenci M
15.2. 15:00
AI072
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 15:00
AL120
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
35 : 25
7.3. 12:00
AL088
KP Brno - Sokol V. Meziříčí
29 : 32
Český pohár mužů
5.9. 19:00
AM025
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:00
AO297
HK B Most - STM Olomouc
29 : 19
2.5. 13:00
AO296
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
2.5. 10:00
AO293
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
2.5. 09:00
AO292
Zlín A - STM Olomouc
28 : 17
2.5. 08:00
AO291
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
2.liga ženy M-A
7.2. 12:00
ATA005
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
2.liga ženy M-B
21.2. 15:00
ATB014
Bohunice - Ostrava
27 : 16
2.liga starší dorostenky M
7.2. 10:00
AUF005
Sokol V. Meziříčí - HC Ostrava
33 : 19
2.liga mladší dorostenky M
21.2. 13:00
AVF014
Bohunice - Zábřeh
29 : 23
Jihomoravská liga mužů
3.5. 10:30
LA085
Nové Bránice - Bystřice n.P.
25 : 10
28.3. 12:00
LA105
SHC Maloměřice B - Sokolnice
25 : 35
29.11. 17:00
LA058
Nové Bránice - Hostěrádky
27 : 14
16.11. 11:00
LA046
SHC Maloměřice B - H.Brod
30 : 35
12.10. 17:45
LA024
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
26 : 30
5.10. 17:30
LA015
SK Kuřim B - Újezd u Brna
31 : 38
Jihomoravská liga st. žáků
2.11. 12:30
LF064
Hustopeče - Juliánov
25 : 20
5.10. 14:00
LF015
SK Kuřim - Újezd u Brna
36 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.