Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Oldřich Jelínek
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1953
Typ licence
Licence C
Platnost licence
10.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
10.5. 11:00
LA130
Hostěrádky - D. Cerekev
17 : 24
26.4. 14:30
LA121
Újezd u Brna - Bystřice n.P.
15 : 19
29.3. 12:30
LA107
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
23.11. 17:00
LA054
Třešť - Újezd u Brna
35 : 35
16.11. 10:30
LA044
Újezd u Brna - D. Cerekev
30 : 33
26.10. 11:00
LA033
Újezd u Brna - H.Brod
18 : 26
12.10. 13:00
LA019
Bystřice n.P. - Nové Bránice
12 : 23
28.9. 10:30
LA008
Nové Bránice - Sokolnice
30 : 21
Jihomoravská liga st. žáků
31.5. 12:30
LF083
Hustopeče - Sokolnice
17 : 19
24.5. 17:30
LF077
Juliánov - Újezd u Brna
32 : 32
17.5. 17:00
LF070
SK Kuřim - Hustopeče
32 : 18
1.5. 10:30
LF088
KP Brno - Újezd u Brna
22 : 29
29.3. 11:00
LF107
Újezd u Brna - Nové Bránice
25 : 16
22.3. 14:00
LF100
Sokolnice - Ivančice
18 : 27
16.11. 13:30
LF044
Újezd u Brna - Hustopeče
25 : 23
1.11. 17:30
LF062
Telnice - KP Brno
30 : 20
26.10. 09:30
LF033
Újezd u Brna - Telnice
15 : 30
5.10. 12:45
LF014
Juliánov - Ivančice
22 : 22
28.9. 12:15
LF008
Nové Bránice - Sokolnice
19 : 25
Jihomoravská liga st. žákyň
18.4. 10:00
LG045
SKH Velká n.V. - Bohunice
28 : 20
19.10. 13:30
LG010
Veselí n.M. - SKH Velká n.V.
25 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
31.5. 10:30
LH083
Hustopeče - Sokolnice
17 : 24
24.5. 16:00
LH077
Juliánov - Újezd u Brna
11 : 18
17.5. 15:30
LH070
SK Kuřim - Hustopeče
12 : 12
1.5. 09:00
LH088
KP Brno - Újezd u Brna
26 : 15
29.3. 09:30
LH107
Újezd u Brna - Nové Bránice
9 : 19
22.3. 15:15
LH127
Sokolnice - Ivančice B
30 : 10
22.3. 13:00
LH100
Sokolnice - Ivančice A
17 : 18
16.11. 12:00
LH044
Újezd u Brna - Hustopeče
15 : 16
1.11. 16:00
LH062
Telnice - KP Brno
9 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.