Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 10:15
AA192
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
16.5. 10:15
AA186
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
21 : 22
19.4. 17:00
AA170
A.S.A. Lovosice - KP Brno
26 : 20
18.4. 18:00
AA167
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
5.4. 10:05
AA145
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
4.4. 09:55
AA143
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
26 : 25
29.3. 12:00
AA138
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
7.3. 18:00
AA121
Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
23 : 24
6.3. 17:30
AA126
SKP Frýdek-Místek - A.S.A. Lovosice
28 : 27
15.2. 10:20
AA103
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
30 : 19
18.12. 17:30
AA093
Baník OKD Karviná - A.S.A. Lovosice
25 : 24
14.12. 17:00
AA087
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
25 : 32
3.12. 17:30
AA076
Cement Hranice - Dukla Praha
26 : 21
22.11. 18:00
AA068
Ronal Jičín - Gumárny Zubří
25 : 30
12.11. 18:00
AA053
HC Zlín - Baník OKD Karviná
24 : 33
15.10. 18:00
AA037
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
16 : 23
5.10. 10:30
AA026
Cement Hranice - Gumárny Zubří
27 : 35
20.9. 17:00
AA016
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
27 : 28
3.9. 18:00
AA001
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
32 : 34
2.liga muži JM
8.5. 10:00
AE129
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
2.liga muži SM
12.10. 12:00
AF021
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
2.liga mladší dorostenci M
23.11. 12:00
AL054
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
42 : 30
Český pohár žen
26.4. 15:30
AN035
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
25.3. 17:30
AN033
Zora Olomouc - Slavia Praha
22 : 25
25.2. 17:00
AN031
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
W.H.I.L.
7.5. 18:00
AW137
Sokol Poruba - Slavia Praha
27 : 24
28.3. 17:00
AW118
Veselí nad Moravou - Zora Olomouc
21 : 30
8.11. 18:00
AW042
Baník Most - Slavia Praha
25 : 26
Jihomoravská liga mužů
24.5. 17:00
LA075
Tišnov - D. Cerekev
38 : 34
8.5. 12:00
LA129
SK Kuřim B - Nové Bránice
20 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.