Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga st. žáků
Podzim - 1. kolo
6.11.2014
18:00
LF003
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
20.9.2014
12:30
LF004
Legata Hustopeče
-
SK Kuřim
David Šlezingr
,
Filip Procházka
,
20.9.2014
10:00
LF005
Sokol Nové Bránice
-
Handball KP Brno
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
27.9.2014
10:00
LF006
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Jiří Prudký
,
Dominik Florián
,
Podzim - 2. kolo
28.9.2014
12:15
LF008
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
28.9.2014
12:30
LF009
Legata Hustopeče
-
Handball KP Brno
Daniel Douda
,
Jiří Kaufman
,
28.9.2014
09:00
LF010
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
28.9.2014
11:30
LF011
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Juliánov
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
Podzim - 3. kolo
5.10.2014
12:45
LF014
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice
Oldřich Jelínek
,
Dominik Florián
,
5.10.2014
14:00
LF015
SK Kuřim
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
10.10.2014
15:20
LF016
Handball KP Brno
-
Tatran Bohunice
Jiří Prudký
,
Bedřich Nehyba
,
5.10.2014
12:00
LF017
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče
Petr Směja
,
Jiří Matuška
,
4.10.2014
13:30
LF018
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Milan Letev
,
Podzim - 4. kolo
12.10.2014
12:30
LF020
Legata Hustopeče
-
Sokol Telnice
Petr Směja
,
Jiří Špunar
,
12.10.2014
09:00
LF021
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
12.10.2014
14:00
LF022
Sokol Újezd u Brna
-
Handball KP Brno
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
12.10.2014
10:00
LF023
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
Podzim - 5. kolo
18.10.2014
09:30
LF027
Handball KP Brno
-
HK Ivančice
Petr Směja
,
Jan Timco
,
19.10.2014
14:00
LF028
Sokol Sokolnice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
19.10.2014
13:30
LF029
Sokol Telnice
-
Tatran Bohunice
Roman Bauer
,
Zdeněk Řeháček
,
19.10.2014
12:15
LF030
Sokol Nové Bránice
-
Legata Hustopeče
Patrick Netík
,
Podzim - 6. kolo
26.10.2014
12:30
LF032
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Bránice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
26.10.2014
09:30
LF033
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Telnice
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
25.10.2014
10:00
LF034
HK Ivančice
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
26.10.2014
12:30
LF036
Sokol Juliánov
-
SK Kuřim
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
Podzim - 7. kolo
8.11.2014
10:30
LF038
Handball KP Brno
-
Sokol Juliánov
Dominik Florián
,
Tomáš Kubát
,
9.11.2014
12:00
LF040
Sokol Telnice
-
HK Ivančice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
9.11.2014
12:15
LF041
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Matuška
,
Břetislav Kotulán
,
9.11.2014
12:30
LF042
Legata Hustopeče
-
Tatran Bohunice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
Podzim - 8. kolo
16.11.2014
13:30
LF044
Sokol Újezd u Brna
-
Legata Hustopeče
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
15.11.2014
10:00
LF045
HK Ivančice
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Zdenek Teller
,
16.11.2014
12:30
LF047
Sokol Juliánov
-
Sokol Sokolnice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
16.11.2014
15:30
LF048
SK Kuřim
-
Handball KP Brno
Milan Letev
,
Patrick Netík
,
Podzim - 9. kolo
22.11.2014
14:00
LF050
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim
Jaroslav Hanych
,
Jan Timco
,
23.11.2014
13:30
LF051
Sokol Telnice
-
Sokol Juliánov
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
17.11.2014
13:00
LF053
Legata Hustopeče
-
HK Ivančice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
23.11.2014
09:00
LF054
Tatran Bohunice
-
Sokol Újezd u Brna
Daniel Douda
,
Jiří Špunar
,
Podzim - 10. kolo
29.11.2014
11:15
LF056
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
30.11.2014
12:30
LF058
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Bránice
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
29.11.2014
13:00
LF059
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Václav Horáček
,
Zdenek Teller
,
29.11.2014
10:30
LF060
Handball KP Brno
-
Sokol Sokolnice
Břetislav Kotulán
,
Daniel Douda
,
Podzim - 11. kolo
1.11.2014
17:30
LF062
Sokol Telnice
-
Handball KP Brno
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
2.11.2014
12:15
LF063
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
2.11.2014
12:30
LF064
Legata Hustopeče
-
Sokol Juliánov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
1.11.2014
09:30
LF066
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice
Jiří Matuška
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 12. kolo
17.5.2015
09:00
LF069
Tatran Bohunice
-
Sokol Juliánov
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
17.5.2015
17:00
LF070
SK Kuřim
-
Legata Hustopeče
Dominik Florián
,
Oldřich Jelínek
,
17.5.2015
10:30
LF071
Handball KP Brno
-
Sokol Nové Bránice
Jan Timco
,
Jiří Dolina
,
16.5.2015
17:15
LF072
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
Jaro - 13. kolo
24.5.2015
12:30
LF074
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
24.5.2015
17:30
LF075
Handball KP Brno
-
Legata Hustopeče
Jiří Matuška
,
Jan Timco
,
24.5.2015
17:00
LF076
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Břetislav Jurečka
,
Tomáš Kubát
,
24.5.2015
17:30
LF077
Sokol Juliánov
-
Sokol Újezd u Brna
Oldřich Jelínek
,
Petr Směja
,
Jaro - 14. kolo
31.5.2015
10:30
LF080
HK Ivančice
-
Sokol Juliánov
Jaroslav Hanych
,
Petr Kremláček
,
31.5.2015
09:30
LF081
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim
Daniel Douda
,
Jan Timco
,
31.5.2015
09:00
LF082
Tatran Bohunice
-
Handball KP Brno
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
31.5.2015
12:30
LF083
Legata Hustopeče
-
Sokol Sokolnice
Břetislav Kotulán
,
Oldřich Jelínek
,
23.5.2015
10:30
LF084
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Telnice
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
Jaro - 15. kolo
8.3.2015
13:30
LF086
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
3.5.2015
14:00
LF087
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
Jiří Matuška
,
Josef Stoklasa
,
1.5.2015
10:30
LF088
Handball KP Brno
-
Sokol Újezd u Brna
Břetislav Kotulán
,
Oldřich Jelínek
,
3.5.2015
15:30
LF089
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Roman Bauer
,
Jan Timco
,
Jaro - 16. kolo
14.3.2015
10:00
LF093
HK Ivančice
-
Handball KP Brno
Tomáš Kubát
,
Jan Timco
,
30.5.2015
17:45
LF094
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Sokolnice
Lucie Zbožínková
,
15.3.2015
09:00
LF095
Tatran Bohunice
-
Sokol Telnice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
15.3.2015
14:00
LF096
Legata Hustopeče
-
Sokol Nové Bránice
Daniel Douda
,
Břetislav Jurečka
,
Jaro - 17. kolo
22.3.2015
12:15
LF098
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice
Jiří Prudký
,
Jan Timco
,
22.3.2015
13:30
LF099
Sokol Telnice
-
Sokol Újezd u Brna
Jan Kosmák
,
Dominik Florián
,
22.3.2015
14:00
LF100
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
22.3.2015
17:00
LF102
SK Kuřim
-
Sokol Juliánov
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
Jaro - 18. kolo
29.3.2015
12:30
LF104
Sokol Juliánov
-
Handball KP Brno
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
28.3.2015
10:00
LF106
HK Ivančice
-
Sokol Telnice
Jiří Prudký
,
Petr Kremláček
,
29.3.2015
11:00
LF107
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Oldřich Jelínek
,
Jiří Prudký
,
29.3.2015
09:00
LF108
Tatran Bohunice
-
Legata Hustopeče
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
Jaro - 19. kolo
12.4.2015
09:00
LF110
Legata Hustopeče
-
Sokol Újezd u Brna
Stanislav Chalupa
,
Lucie Zbožínková
,
12.4.2015
10:30
LF111
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
12.4.2015
12:00
LF113
Sokol Sokolnice
-
Sokol Juliánov
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
11.4.2015
10:30
LF114
Handball KP Brno
-
SK Kuřim
Jan Timco
,
Martin Ševčík
,
Jaro - 20. kolo
19.4.2015
17:00
LF116
SK Kuřim
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
18.4.2015
16:00
LF117
Sokol Juliánov
-
Sokol Telnice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
18.4.2015
10:00
LF119
HK Ivančice
-
Legata Hustopeče
Lucie Zbožínková
,
Břetislav Jurečka
,
19.4.2015
09:30
LF120
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice
Jiří Matuška
,
Otakar Bujnoch
,
Jaro - 21. kolo
25.4.2015
09:15
LF122
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
26.4.2015
10:30
LF124
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Juliánov
Jiří Prudký
,
Jan Timco
,
25.4.2015
13:30
LF125
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
26.4.2015
12:00
LF126
Sokol Sokolnice
-
Handball KP Brno
Roman Bauer
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 22. kolo
9.5.2015
10:30
LF128
Handball KP Brno
-
Sokol Telnice
Jaroslav Hanych
,
Jiří Prudký
,
6.5.2015
18:15
LF129
SK Kuřim
-
Sokol Nové Bránice
Patrick Netík
,
Dominik Florián
,
14.4.2015
18:15
LF130
Sokol Juliánov
-
Legata Hustopeče
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
9.5.2015
10:00
LF132
HK Ivančice
-
Sokol Újezd u Brna
Petr Kremláček
,
Petr Směja
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.