Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
Krajské školní ligy
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.5. 18:30
AA197
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
18.4. 17:00
AA173
Tatran Litovel - Sokol Přerov
41 : 19
5.4. 17:00
AA160
Tatran Litovel - HC Zlín
21 : 22
2.4. 19:30
AA157
Sokol Přerov - Ronal Jičín
19 : 40
27.2. 19:00
AA119
Baník OKD Karviná - HC Zlín
38 : 14
8.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - Tatran Litovel
32 : 28
21.12. 10:30
AA091
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
29 : 22
12.12. 18:30
AA086
Sokol Přerov - HC Zlín
27 : 36
6.12. 18:00
AA081
Ronal Jičín - Cement Hranice
24 : 16
8.11. 18:00
AA057
Gumárny Zubří - HC Zlín
35 : 29
5.11. 18:00
AA051
Sokol Přerov - Tatran Litovel
25 : 35
25.10. 17:00
AA047
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
25 : 32
19.10. 14:30
AA040
Sokol Přerov - Baník OKD Karviná
26 : 33
1.liga muži
11.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí
28 : 23
15.2. 17:00
AB072
Kopřivnice - Strakonice
33 : 30
2.liga muži JM
9.5. 19:00
AE128
Brno B - Telnice
34 : 30
7.12. 15:00
AE065
Bohunice B - Maloměřice
22 : 33
9.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Bohunice B
30 : 18
27.9. 17:00
AE012
Ivančice - Maloměřice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
28.4. 19:00
AG128
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 15:00
AH114
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
30 : 18
2.liga starší dorostenci M
27.9. 15:00
AI012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 21
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 12:30
AL128
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
27.9. 13:00
AL012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
Český pohár mužů
27.11. 19:30
AM053
Bohunice - Zruč n.S.
34 : 17
17.11. 18:30
AM060
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
37 : 27
14.9. 14:00
AM048
Ivančice - Sokol Nové Veselí
24 : 38
27.8. 18:00
AM021
Tišnov - Sokol V. Meziříčí
17 : 34
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN032
Zora Olomouc - Sokol Poruba
39 : 38
28.10. 17:00
AN026
HK Ivančice - HC Zlín
16 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokolnice - TJ Šumperk
32 : 31
video
online
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
34 : 27
video
online
Žeravice - Handball 99
37 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
18
14
0
4
582 : 449
28
2
Žeravice
18
14
0
4
531 : 442
28
3
Sokol Nové Veselí B
18
13
0
5
546 : 440
26
4
Bohunice
18
13
0
5
583 : 558
26
5
DTJ Polanka B
18
11
0
7
506 : 419
22
6
Handball 99
18
7
1
10
488 : 510
15
7
TJ Šumperk
18
6
2
10
431 : 479
14
8
Házená Uničov
18
6
1
11
465 : 520
13
9
Sokolnice
18
4
0
14
498 : 587
8
10
Hustopeče
18
0
0
18
381 : 607
0
Tabulka střelců
Karel Mayer
SK Žeravice
148
Martin Šmíd
TJ Šumperk
146
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Mayer
SK Žeravice
28
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
23
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Blažek
Legata Hustopeče
42
Petr Dobřický
DTJ Polanka B
38
Lukáš Měchura
TJ Bystřice pod Hostýnem
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.