Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Moravská liga
podzim - 1. kolo
6.9.2014
16:00
OB001
SK Žeravice
-
DTJ Polanka B
6.9.2014
17:00
OB004
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Legata Hustopeče
7.9.2014
14:00
OB005
Sokol Sokolnice
-
Házená Uničov
7.9.2014
10:30
OB006
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Šumperk
podzim - 2. kolo
14.9.2014
12:30
OB007
DTJ Polanka B
-
TJ Šumperk
14.9.2014
12:30
OB008
Házená Uničov
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
14.9.2014
10:30
OB009
Legata Hustopeče
-
Sokol Sokolnice
7.12.2014
17:00
OB010
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
podzim - 3. kolo
21.9.2014
09:00
OB015
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Handball 99
21.9.2014
14:00
OB016
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
21.9.2014
10:30
OB017
Legata Hustopeče
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
20.9.2014
09:30
OB018
TJ Šumperk
-
Házená Uničov
podzim - 4. kolo
28.9.2014
16:00
OB019
DTJ Polanka B
-
Házená Uničov
27.9.2014
10:30
OB020
Legata Hustopeče
-
TJ Šumperk
28.9.2014
13:00
OB021
Tatran Bohunice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
28.9.2014
17:00
OB022
Handball 99
-
Sokol Sokolnice
27.9.2014
14:30
OB023
SK Žeravice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
podzim - 5. kolo
5.10.2014
14:00
OB027
Sokol Sokolnice
-
SK Žeravice
4.10.2014
11:30
OB028
Handball 99
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
4.10.2014
09:30
OB029
TJ Šumperk
-
Tatran Bohunice
4.10.2014
10:30
OB030
Házená Uničov
-
Legata Hustopeče
podzim - 6. kolo
11.10.2014
16:30
OB031
DTJ Polanka B
-
Legata Hustopeče
12.10.2014
13:00
OB032
Tatran Bohunice
-
Házená Uničov
12.10.2014
12:00
OB033
Handball 99
-
TJ Šumperk
11.10.2014
14:30
OB034
SK Žeravice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
podzim - 7. kolo
18.10.2014
15:00
OB037
TJ Sokol Nové Veselí B
-
DTJ Polanka B
18.10.2014
11:00
OB040
TJ Šumperk
-
SK Žeravice
19.10.2014
12:30
OB041
Házená Uničov
-
Handball 99
18.10.2014
10:30
OB042
Legata Hustopeče
-
Tatran Bohunice
podzim - 8. kolo
26.10.2014
17:00
OB043
DTJ Polanka B
-
Tatran Bohunice
25.10.2014
13:00
OB044
Handball 99
-
Legata Hustopeče
26.10.2014
09:00
OB045
SK Žeravice
-
Házená Uničov
25.10.2014
17:00
OB048
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Sokolnice
podzim - 9. kolo
2.11.2014
14:00
OB049
Sokol Sokolnice
-
DTJ Polanka B
2.11.2014
10:30
OB050
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Sokol Nové Veselí B
1.11.2014
10:30
OB053
Legata Hustopeče
-
SK Žeravice
2.11.2014
10:30
OB054
Tatran Bohunice
-
Handball 99
podzim - 10. kolo
9.11.2014
17:00
OB055
Handball 99
-
DTJ Polanka B
8.11.2014
13:00
OB056
SK Žeravice
-
Tatran Bohunice
8.11.2014
13:00
OB059
TJ Sokol Nové Veselí B
-
TJ Šumperk
8.11.2014
14:00
OB060
Sokol Sokolnice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
podzim - 11. kolo
23.11.2014
15:30
OB061
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
DTJ Polanka B
23.11.2014
12:15
OB062
TJ Šumperk
-
Sokol Sokolnice
17.11.2014
12:30
OB063
Házená Uničov
-
TJ Sokol Nové Veselí B
15.11.2014
12:00
OB066
Handball 99
-
SK Žeravice
jaro - 12. kolo
29.3.2015
17:00
OB067
DTJ Polanka B
-
SK Žeravice
22.3.2015
12:30
OB070
Legata Hustopeče
-
TJ Sokol Nové Veselí B
29.3.2015
12:30
OB071
Házená Uničov
-
Sokol Sokolnice
28.3.2015
11:00
OB072
TJ Šumperk
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
jaro - 13. kolo
11.4.2015
09:30
OB073
TJ Šumperk
-
DTJ Polanka B
12.4.2015
12:30
OB074
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Házená Uničov
12.4.2015
14:00
OB075
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče
11.4.2015
11:00
OB076
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Tatran Bohunice
jaro - 14. kolo
18.4.2015
16:00
OB081
Handball 99
-
TJ Sokol Nové Veselí B
18.4.2015
10:00
OB082
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
19.4.2015
10:15
OB083
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Legata Hustopeče
19.4.2015
12:30
OB084
Házená Uničov
-
TJ Šumperk
jaro - 15. kolo
26.4.2015
12:30
OB085
Házená Uničov
-
DTJ Polanka B
25.4.2015
09:30
OB086
TJ Šumperk
-
Legata Hustopeče
26.4.2015
12:30
OB087
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Tatran Bohunice
26.4.2015
14:00
OB088
Sokol Sokolnice
-
Handball 99
25.4.2015
13:00
OB089
TJ Sokol Nové Veselí B
-
SK Žeravice
jaro - 16. kolo
2.5.2015
14:30
OB093
SK Žeravice
-
Sokol Sokolnice
3.5.2015
10:15
OB094
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Handball 99
3.5.2015
17:00
OB095
Tatran Bohunice
-
TJ Šumperk
3.5.2015
12:30
OB096
Legata Hustopeče
-
Házená Uničov
jaro - 17. kolo
10.5.2015
12:30
OB097
Legata Hustopeče
-
DTJ Polanka B
10.5.2015
12:30
OB098
Házená Uničov
-
Tatran Bohunice
9.5.2015
11:00
OB099
TJ Šumperk
-
Handball 99
22.3.2015
12:30
OB100
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
SK Žeravice
jaro - 18. kolo
17.5.2015
17:00
OB103
DTJ Polanka B
-
TJ Sokol Nové Veselí B
16.5.2015
14:30
OB106
SK Žeravice
-
TJ Šumperk
17.5.2015
13:00
OB107
Handball 99
-
Házená Uničov
29.3.2015
13:00
OB108
Tatran Bohunice
-
Legata Hustopeče
jaro - 19. kolo
24.5.2015
13:00
OB109
Tatran Bohunice
-
DTJ Polanka B
15.3.2015
09:00
OB110
Legata Hustopeče
-
Handball 99
24.5.2015
12:30
OB111
Házená Uničov
-
SK Žeravice
24.5.2015
14:00
OB114
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
jaro - 20. kolo
31.5.2015
17:00
OB115
DTJ Polanka B
-
Sokol Sokolnice
31.5.2015
17:00
OB116
TJ Sokol Nové Veselí B
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
30.5.2015
14:30
OB119
SK Žeravice
-
Legata Hustopeče
31.5.2015
15:30
OB120
Handball 99
-
Tatran Bohunice
jaro - 21. kolo
7.6.2015
17:00
OB121
DTJ Polanka B
-
Handball 99
15.3.2015
13:00
OB122
Tatran Bohunice
-
SK Žeravice
6.6.2015
09:30
OB125
TJ Šumperk
-
TJ Sokol Nové Veselí B
17.5.2015
10:15
OB126
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol Sokolnice
jaro - 22. kolo
8.5.2015
10:30
OB127
DTJ Polanka B
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
22.3.2015
16:30
OB128
Sokol Sokolnice
-
TJ Šumperk
13.6.2015
15:00
OB129
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Házená Uničov
14.6.2015
10:30
OB132
SK Žeravice
-
Handball 99
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.