Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
3.5. 10:30
AE083
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
37 : 26
26.4. 10:30
AE123
Hustopeče - Maloměřice
36 : 24
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
29.11. 14:30
AE060
Brno B - Sokol II.Prostějov
39 : 36
23.11. 15:00
AE054
Bohunice B - Sokol V. Meziříčí
28 : 29
17.11. 16:00
AE053
Hustopeče - Ivančice
23 : 25
25.10. 17:00
AE033
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 20
12.10. 15:00
AE021
Bohunice B - Sokol II.Prostějov
29 : 29
28.9. 10:30
AE009
Hustopeče - Brno B
34 : 26
2.liga muži SM
1.3. 13:00
AF079
Hranice B - Rožnov p.R.
28 : 39
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 15:00
AL107
Sokol V. Meziříčí - Třinec
32 : 29
29.11. 12:30
AL060
KP Brno - Sokol II.Prostějov
33 : 29
25.10. 15:00
AL033
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
30 : 27
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM022
Sokolnice - Hustopeče
23 : 29
Žákovská liga starších žaček
21.3. 16:15
AP180
Karviná - Žirovnice
12 : 20
21.3. 14:25
AP178
Ivančice - Karviná
28 : 19
21.3. 12:35
AP176
DHK Pardubice A - Ivančice
17 : 30
21.3. 10:45
AP174
Žirovnice - Ivančice
13 : 23
21.3. 08:55
AP172
Ivančice - Zlín B
24 : 13
18.1. 17:00
AP050
DHC Plzeň A - Otrokovice
19 : 15
18.1. 16:00
AP049
DHK Pardubice A - Veselí n.M.
11 : 25
18.1. 14:00
AP047
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 15
18.1. 13:00
AP046
Veselí n.M. - J.Hradec
21 : 12
18.1. 11:00
AP044
Otrokovice - J.Hradec
16 : 17
18.1. 10:00
AP043
DHC Plzeň A - Veselí n.M.
17 : 21
18.1. 08:00
AP041
Veselí n.M. - Otrokovice
19 : 13
2.liga ženy M-A
7.2. 12:00
ATA005
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
2.liga ženy M jih
1.11. 13:00
ATC016
Sokol V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
38 : 19
26.10. 13:00
ATC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 18
5.10. 17:00
ATC008
Bohunice - SK Velká Bystřice
23 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokolnice - TJ Šumperk
32 : 31
video
online
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
34 : 27
video
online
Žeravice - Handball 99
37 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
18
14
0
4
582 : 449
28
2
Žeravice
18
14
0
4
531 : 442
28
3
Sokol Nové Veselí B
18
13
0
5
546 : 440
26
4
Bohunice
18
13
0
5
583 : 558
26
5
DTJ Polanka B
18
11
0
7
506 : 419
22
6
Handball 99
18
7
1
10
488 : 510
15
7
TJ Šumperk
18
6
2
10
431 : 479
14
8
Házená Uničov
18
6
1
11
465 : 520
13
9
Sokolnice
18
4
0
14
498 : 587
8
10
Hustopeče
18
0
0
18
381 : 607
0
Tabulka střelců
Karel Mayer
SK Žeravice
148
Martin Šmíd
TJ Šumperk
146
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Mayer
SK Žeravice
28
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
23
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Blažek
Legata Hustopeče
42
Petr Dobřický
DTJ Polanka B
38
Lukáš Měchura
TJ Bystřice pod Hostýnem
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.