Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jan Svěrák
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Třešť
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1983
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
121
Starty
2 liga muži JZČ
10.05. [AC130]
Chodov B - Milevsko
29 : 26
4 branek
03.05. [AC119]
Bohemians - Milevsko
28 : 22
6 branek
25.04. [AC123]
Milevsko - Sezimovo Ústí
20 : 19
4 branek
11.04. [AC110]
Milevsko - VŠ Plzeň
13 : 23
3 branek
21.03. [AC097]
Milevsko - Starý Plzenec
8 : 42
2 branek
08.03. [AC086]
S.Vršovice - Milevsko
43 : 15
5 branek
28.02. [AC083]
Milevsko - Sokol Kobylisy
20 : 25
4 branek
21.02. [AC075]
Zruč n.S. - Milevsko
34 : 19
0 branek
14.02. [AC070]
Milevsko - Č.Budějovice
19 : 27
2 branek
16.11. [AC044]
VŠ Plzeň - Milevsko
43 : 16
1 branek
11.10. [AC020]
Milevsko - S.Vršovice
15 : 29
1 branek
27.09. [AC009]
Milevsko - Zruč n.S.
27 : 24
1 branek
Jihomoravská liga mužů
30.05. [LA082]
Třešť - Tišnov
24 : 31
4 branek
23.05. [LA076]
Třešť - SK Kuřim B
37 : 28
9 branek
10.05. [LA131]
SHC Maloměřice B - Třešť
28 : 25
5 branek
19.04. [LA120]
Újezd u Brna - Třešť
25 : 30
5 branek
29.03. [LA108]
Třešť - D. Cerekev
21 : 24
5 branek
15.03. [LA095]
Třešť - H.Brod
30 : 30
6 branek
23.11. [LA054]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 35
9 branek
08.11. [LA042]
D. Cerekev - Třešť
25 : 25
8 branek
01.11. [LA065]
Třešť - SHC Maloměřice B
34 : 24
5 branek
25.10. [LA032]
Třešť - Nové Bránice
22 : 32
5 branek
18.10. [LA029]
H.Brod - Třešť
42 : 20
4 branek
12.10. [LA021]
Třešť - Sokolnice
30 : 38
5 branek
05.10. [LA016]
Tišnov - Třešť
36 : 30
15 branek
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.