Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jan Matějů
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.8.2015
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
13.9. 16:30
AM031
H.Brod - Č.Budějovice
32 : 30
Český pohár žen
13.9. 09:00
AN017
DHK Pardubice - H.Brod
26 : 22
Liga starší dorostenky Č sk.B
14.9. 17:30
AUB002
Házená J.Hradec - H.Brod
24 : 30
Liga mladší dorostenky M sk.C
30.11. 11:00
AVC030
Poruba - H.Brod
42 : 7
22.11. 09:00
AVC025
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
26 : 21
15.11. 11:00
AVC024
H.Brod - HK Ivančice
27 : 39
8.11. 13:00
AVC020
Bohunice - H.Brod
25 : 32
2.11. 15:00
AVC017
H.Brod - DHK Pardubice
35 : 27
25.10. 11:00
AVC015
H.Brod - Poruba
30 : 34
19.10. 12:00
AVC010
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
22 : 29
27.9. 11:00
AVC005
H.Brod - Bohunice
27 : 22
20.9. 09:30
AVC002
DHK Pardubice - H.Brod
31 : 21
2.liga mladší dorostenky M
23.5. 15:00
AVF056
H.Brod - Bohunice
26 : 17
3.5. 10:15
AVF043
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
23 : 22
25.4. 09:00
AVF038
H.Brod - DHK Pardubice
32 : 19
28.3. 15:00
AVF029
SKH Velká n.V. - H.Brod
30 : 20
21.3. 13:00
AVF028
Bohunice - H.Brod
23 : 16
8.2. 16:00
AVF008
H.Brod - Sokol Poruba B
27 : 29
31.1. 11:00
AVF001
H.Brod - SKH Velká n.V.
26 : 23
Liga Vysočiny - mladší žákyně
21.9. 13:30
JE006
Havl. Brod - Sokol V. Meziříčí
15 : 0
21.9. 12:00
JE003
J.Hradec - Havl. Brod
6 : 5
21.9. 11:00
JE001
Havl. Brod - Ledeč n. S.
11 : 1
Jihomoravská liga mužů
16.5. 17:00
LA072
H.Brod - Sokolnice
31 : 29
10.5. 11:00
LA128
Tišnov - H.Brod
30 : 31
19.4. 11:00
LA117
Hostěrádky - H.Brod
20 : 28
15.3. 17:00
LA095
Třešť - H.Brod
30 : 30
29.11. 14:30
LA059
SK Kuřim B - H.Brod
32 : 27
16.11. 11:00
LA046
SHC Maloměřice B - H.Brod
30 : 35
28.9. 11:00
LA007
Bystřice n.P. - H.Brod
17 : 26
21.9. 16:00
LA006
Sokolnice - H.Brod
29 : 33
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokolnice - TJ Šumperk
32 : 31
video
online
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
34 : 27
video
online
Žeravice - Handball 99
37 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
18
14
0
4
582 : 449
28
2
Žeravice
18
14
0
4
531 : 442
28
3
Sokol Nové Veselí B
18
13
0
5
546 : 440
26
4
Bohunice
18
13
0
5
583 : 558
26
5
DTJ Polanka B
18
11
0
7
506 : 419
22
6
Handball 99
18
7
1
10
488 : 510
15
7
TJ Šumperk
18
6
2
10
431 : 479
14
8
Házená Uničov
18
6
1
11
465 : 520
13
9
Sokolnice
18
4
0
14
498 : 587
8
10
Hustopeče
18
0
0
18
381 : 607
0
Tabulka střelců
Karel Mayer
SK Žeravice
148
Martin Šmíd
TJ Šumperk
146
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Mayer
SK Žeravice
28
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
23
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Blažek
Legata Hustopeče
42
Petr Dobřický
DTJ Polanka B
38
Lukáš Měchura
TJ Bystřice pod Hostýnem
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.