Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
18.4. 18:00
AE117
Juliánov - Telnice
28 : 29
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
15.3. 10:30
AE091
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
27 : 19
14.3. 14:30
AE095
Bohunice B - Telnice
29 : 26
28.2. 17:00
AE080
Ivančice - Juliánov
24 : 23
22.2. 14:00
AE078
Maloměřice - Ivančice
27 : 29
15.2. 16:30
AE071
Brno B - Napajedla
47 : 39
12.10. 10:30
AE020
Hustopeče - Telnice
25 : 21
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
15.2. 14:30
AG071
Handball KP Brno - Dukla
27 : 43
28.9. 14:30
AG010
Sokol Nové Veselí - Ostrava
26 : 13
2.liga starší dorostenci M
28.2. 15:00
AI080
HK Ivančice - Vsetín
38 : 27
4.10. 15:00
AI018
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:30
AJ129
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
28.9. 12:30
AJ010
Sokol Nové Veselí - Zlín
33 : 20
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 12:30
AL117
Sokol Juliánov - TJ Sokol Luhačovice
44 : 21
13.3. 18:00
AL080
HK Ivančice - Sokol Juliánov
46 : 32
15.2. 12:30
AL071
KP Brno - Třinec
41 : 22
Žákovská liga starších žáků
3.5. 16:15
AO270
Talent A - Telnice
23 : 13
3.5. 14:25
AO268
Náchod - Talent A
9 : 25
3.5. 12:35
AO266
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
3.5. 10:45
AO264
Telnice - Náchod
14 : 22
3.5. 08:55
AO262
Náchod - Strakonice
17 : 14
11.4. 13:45
AO246
Liberec A - Talent A
27 : 30
11.4. 12:40
AO245
V. Bystřice - Zlín A
26 : 15
11.4. 10:50
AO243
Zlín A - Liberec A
35 : 26
11.4. 09:00
AO241
Liberec A - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 25
Žákovská liga starších žaček
12.4. 17:00
AP230
SKH Velká n.V. - Hodonín A
25 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.