Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
18.4. 18:00
AE117
Juliánov - Telnice
28 : 29
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
15.3. 10:30
AE091
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
27 : 19
14.3. 14:30
AE095
Bohunice B - Telnice
29 : 26
28.2. 17:00
AE080
Ivančice - Juliánov
24 : 23
22.2. 14:00
AE078
Maloměřice - Ivančice
27 : 29
15.2. 16:30
AE071
Brno B - Napajedla
47 : 39
12.10. 10:30
AE020
Hustopeče - Telnice
25 : 21
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
15.2. 14:30
AG071
Handball KP Brno - Dukla
27 : 43
28.9. 14:30
AG010
Sokol Nové Veselí - Ostrava
26 : 13
2.liga starší dorostenci M
28.2. 15:00
AI080
HK Ivančice - Vsetín
38 : 27
4.10. 15:00
AI018
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:30
AJ129
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
28.9. 12:30
AJ010
Sokol Nové Veselí - Zlín
33 : 20
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 12:30
AL117
Sokol Juliánov - TJ Sokol Luhačovice
44 : 21
13.3. 18:00
AL080
HK Ivančice - Sokol Juliánov
46 : 32
15.2. 12:30
AL071
KP Brno - Třinec
41 : 22
Žákovská liga starších žáků
3.5. 16:15
AO270
Talent A - Telnice
23 : 13
3.5. 14:25
AO268
Náchod - Talent A
9 : 25
3.5. 12:35
AO266
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
3.5. 10:45
AO264
Telnice - Náchod
14 : 22
3.5. 08:55
AO262
Náchod - Strakonice
17 : 14
11.4. 13:45
AO246
Liberec A - Talent A
27 : 30
11.4. 12:40
AO245
V. Bystřice - Zlín A
26 : 15
11.4. 10:50
AO243
Zlín A - Liberec A
35 : 26
11.4. 09:00
AO241
Liberec A - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 25
Žákovská liga starších žaček
12.4. 17:00
AP230
SKH Velká n.V. - Hodonín A
25 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
30 : 8
video
online
SHC Maloměřice - Ivančice B
25 : 14
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim
17 : 16
video
online
Ivančice A - Juliánov
36 : 8
video
online
Hustopeče - Sokolnice
17 : 24
video
online
Bohunice - KP Brno
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
22
20
1
1
470 : 242
41
2
Ivančice A
22
20
0
2
524 : 290
40
3
KP Brno
22
18
0
4
450 : 265
36
4
Nové Bránice
22
14
2
6
395 : 280
30
5
Újezd u Brna
22
13
0
9
379 : 348
26
6
Bohunice
22
11
1
10
398 : 393
23
7
Hustopeče
22
9
2
11
415 : 400
20
8
SK Kuřim
22
9
1
12
309 : 312
19
9
Telnice
22
7
0
15
250 : 379
14
10
SHC Maloměřice
22
3
1
18
251 : 396
7
11
Ivančice B
22
2
1
19
276 : 512
5
12
Juliánov
22
1
1
20
213 : 513
3
Tabulka střelců
Filip Zeman
Tatran Bohunice
207
Vojtěch Vorel
HK Ivančice A
163
Radek Máša
Sokol Sokolnice
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Zemek
HK Ivančice A
27
Marek Benda
HK Ivančice B
14
Martin Křivánek
SK Kuřim
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Zeman
Tatran Bohunice
24
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
22
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.