Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Lucie Zbožínková
Mateřský klub
TJ Spartak Třebíč
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
12.4. 10:30
AE110
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
31 : 24
28.3. 11:00
AE108
Bohunice B - Hustopeče
21 : 29
28.2. 17:00
AE080
Ivančice - Juliánov
24 : 23
15.2. 16:30
AE071
Brno B - Napajedla
47 : 39
13.12. 19:00
AE049
Brno B - Sokol Kostelec na Hané
37 : 30
15.11. 17:00
AE044
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
32 : 27
19.10. 18:00
AE025
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
33 : 25
1.liga starší dorostenci
15.2. 14:30
AG071
Handball KP Brno - Dukla
27 : 43
28.9. 14:30
AG010
Sokol Nové Veselí - Ostrava
26 : 13
2.liga starší dorostenci M
28.2. 15:00
AI080
HK Ivančice - Vsetín
38 : 27
1.liga mladší dorostenci
28.9. 12:30
AJ010
Sokol Nové Veselí - Zlín
33 : 20
2.liga mladší dorostenci M
13.3. 18:00
AL080
HK Ivančice - Sokol Juliánov
46 : 32
15.2. 12:30
AL071
KP Brno - Třinec
41 : 22
15.11. 15:00
AL044
Sokol V. Meziříčí - DTJ Polanka
31 : 26
19.10. 16:00
AL025
Sokol Juliánov - Litovel
24 : 30
Žákovská liga starších žáků
21.3. 16:15
AO170
Karviná A - Sokol Nové Veselí A
32 : 19
21.3. 14:25
AO168
Jičín - Karviná A
12 : 26
21.3. 12:35
AO166
Liberec A - Jičín
22 : 17
21.3. 10:45
AO164
Sokol Nové Veselí A - Jičín
23 : 18
21.3. 08:55
AO162
Jičín - Uherské Hradiště
23 : 10
2.liga ženy M-B
21.2. 15:00
ATB014
Bohunice - Ostrava
27 : 16
2.liga ženy M jih
22.11. 15:00
ATC027
Bohunice - DHK Pardubice
23 : 27
Liga mladší dorostenky M sk.C
22.11. 13:00
AVC027
Bohunice - DHK Pardubice
26 : 20
2.liga mladší dorostenky M
28.3. 13:00
AVF030
Bohunice - Sokol Poruba B
20 : 19
21.2. 13:00
AVF014
Bohunice - Zábřeh
29 : 23
Liga Vysočiny - mladší žákyně
10.5. 13:30
JE080
Ledeč n. S. - J.Hradec
2 : 8
10.5. 12:30
JE078
Ledeč n. S. - Havl. Brod
1 : 9
10.5. 11:30
JE076
Havl. Brod - Žirovnice
7 : 7
10.5. 10:30
JE074
Havl. Brod - J.Hradec
6 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Velká n.V.
10 : 0 k.
video
online
Újezd u Brna - Hodonín
14 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká n.V.
16
15
0
1
308 : 131
30
2
Ivančice
16
11
0
5
329 : 261
22
3
Bohunice
16
7
0
9
235 : 262
14
4
Újezd u Brna
16
5
0
11
181 : 255
10
5
Hodonín
16
2
0
14
175 : 319
4
Tabulka střelců
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
94
Marika Kocábová
HK Ivančice
86
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
79
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
21
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
10
Karolína Kolníková
SKH Velká n.V.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Musilová
Sokol Újezd u Brna
12
Kristýna Jelínková
Sokol Újezd u Brna
10
Vendula Prokešová
Sokol Újezd u Brna
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.