Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Karolína Kloudová
Mateřský klub
TJ Spartak Třebíč
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
14.3. 15:00
AH096
D. Cerekev - TJ Košutka
22 : 31
2.liga mladší dorostenci M
10.5. 17:00
AL130
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
2.liga ženy M-A
22.2. 11:00
ATA014
HK Ivančice - Paskov
27 : 16
2.liga ženy M-B
22.3. 14:00
ATB027
HK Hodonín - L.Zubří
41 : 14
Liga starší dorostenky M sk.C
28.10. 10:00
AUC035
HK Hodonín - TJ Jiskra Otrokovice
34 : 21
2.liga starší dorostenky M
22.3. 16:00
AUF027
HK Hodonín - Poruba
24 : 28
Liga mladší dorostenky M sk.C
5.10. 15:00
AVC008
Bohunice - Poruba
9 : 28
Liga Vysočiny - mladší žákyně
16.5. 13:57
JE090
Žirovnice - Havl. Brod
7 : 9
16.5. 12:51
JE088
Ledeč n. S. - Žirovnice
3 : 16
16.5. 11:45
JE086
Sokol V. Meziříčí - Ledeč n. S.
8 : 1
16.5. 10:39
JE084
Havl. Brod - Ledeč n. S.
16 : 2
16.5. 09:33
JE082
Ledeč n. S. - J.Hradec
1 : 17
Jihomoravská liga mužů
22.11. 15:00
LA051
H.Brod - Hostěrádky
40 : 25
24.10. 20:30
LA036
Hostěrádky - SK Kuřim B
22 : 31
12.10. 15:00
LA021
Třešť - Sokolnice
30 : 38
Jihomoravská liga st. žáků
16.5. 17:15
LF072
Telnice - Sokolnice
32 : 20
12.4. 10:30
LF111
Nové Bránice - Ivančice
20 : 49
20.9. 10:00
LF005
Nové Bránice - KP Brno
20 : 24
Jihomoravská liga st. žákyň
28.10. 12:00
LG020
Hodonín A - SKH Velká n.V.
18 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
16.5. 16:00
LH072
Telnice - Sokolnice
8 : 25
12.4. 12:00
LH085
Nové Bránice - Ivančice B
43 : 9
12.4. 09:00
LH111
Nové Bránice - Ivančice A
12 : 19
24.10. 17:00
LH035
SHC Maloměřice - KP Brno
8 : 18
20.9. 08:30
LH005
Nové Bránice - KP Brno
9 : 14
Jihomoravská liga ml. žákyň
3.5. 08:30
LJ049
Ivančice - Újezd u Brna
10 : 24
28.10. 13:30
LJ020
Hodonín - Velká n.V.
14 : 26
Moravská liga
18.10. 10:30
OB042
Hustopeče - Bohunice
31 : 41
Další
Kalendář
Předchozí kola
Zimní pohár - 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Kuřim B
3
3
0
0
64 : 55
6
2
Telnice
3
1
1
1
67 : 58
3
3
SK Kuřim
3
1
0
2
71 : 85
2
4
Juliánov
3
0
1
2
77 : 81
1
Tabulka střelců
Jan Šustek
Sokol Juliánov
17
Marek Bím
Sokol Telnice
16
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
15
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
4
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
4
Petr Čermák
Sokol Juliánov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Langer
Sokol Telnice
14
Jiří Mikel
SK Kuřim B
6
Oldřich Pivoňka
SK Kuřim B
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.