Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Petr Laštovička
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
21.2. 11:00
AE073
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 27
15.11. 17:00
AE044
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
32 : 27
2.liga starší dorostenci Č
15.11. 14:00
AH045
Náchod - TJ Košutka
26 : 32
8.11. 15:00
AH042
D. Cerekev - Třeboň
29 : 35
11.10. 15:00
AH020
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
28 : 20
2.liga starší dorostenci M
21.2. 13:00
AI073
Sokol Telnice - Litovel
21 : 31
2.liga mladší dorostenci Č
8.3. 14:00
AK088
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
36 : 16
30.11. 17:00
AK055
Chrudim - Lokomotiva Vršovice
28 : 29
28.9. 17:00
AK007
Chrudim - S.Vršovice
19 : 44
Žákovská liga starších žaček
22.3. 14:40
AP189
Slavia - Havl. Brod A
17 : 21
22.3. 13:50
AP188
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
22.3. 12:10
AP186
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
22.3. 10:30
AP184
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
22.3. 08:50
AP182
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
2.liga ženy Č
26.10. 16:00
AS029
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
19 : 27
26.10. 10:00
AS025
Astra - Loko Cheb
25 : 17
2.liga ženy M-A
17.5. 12:00
ATA049
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
23 : 24
9.5. 11:00
ATA045
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
29 : 27
22.2. 15:00
ATA013
Sokol V. Meziříčí - Karviná
29 : 23
7.2. 17:00
ATA007
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 21
2.liga ženy M jih
15.11. 13:00
ATC022
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
34 : 28
5.10. 17:00
ATC007
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
31 : 27
21.9. 17:00
ATC003
Bohunice - HK Ivančice
19 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.A
26.10. 14:00
AUA014
Astra Praha - SVŠ Plzeň
11 : 31
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 11:00
AUB022
Sokol V. Meziříčí - Házená J.Hradec
31 : 26
2.liga starší dorostenky M
22.2. 17:00
AUF013
Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín
21 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
1.11. 15:00
AVC018
HK Ivančice - Bohunice
34 : 13
5.10. 15:00
AVC007
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
24 : 22
21.9. 15:00
AVC003
Bohunice - HK Ivančice
10 : 30
2.liga mladší dorostenky M
8.5. 13:00
AVF045
DHK Pardubice - SKH Velká n.V.
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.