Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 16:30
AB116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
34 : 25
29.3. 15:00
AB107
Olomouc - Bystřice p.H.
24 : 24
22.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
24 : 24
14.2. 14:00
AB068
Olomouc - Karviná B
28 : 28
29.11. 18:00
AB059
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
31 : 33
19.10. 17:00
AB029
Kopřivnice - Bohunice
30 : 26
5.10. 16:30
AB015
Sokol Nové Veselí - Olomouc
30 : 22
27.9. 14:00
AB011
Olomouc - Chodov
14 : 29
2.liga muži JM
12.4. 10:30
AE112
Telnice - Maloměřice
20 : 20
21.2. 17:00
AE076
SK Kuřim - Bohunice B
25 : 26
22.11. 18:30
AE050
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
27 : 27
16.11. 18:00
AE047
Juliánov - Sokol II.Prostějov
31 : 35
26.10. 18:00
AE036
Juliánov - SK Kuřim
40 : 21
2.liga muži SM
15.2. 10:30
AF071
Šumperk - Hlučín
39 : 25
6.12. 18:30
AF063
Šumperk - V. Bystřice
22 : 24
11.10. 14:00
AF022
SKP F-M B - Hlučín
35 : 22
1.liga starší dorostenci
15.3. 17:00
AG092
Karviná - Sokol Nové Veselí
22 : 27
11.10. 16:00
AG022
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
32 : 34
5.10. 12:00
AG015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
36 : 31
2.liga starší dorostenci M
12.4. 15:00
AI112
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 30
29.3. 13:00
AI107
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
33 : 20
14.2. 12:00
AI068
Olomouc - Rožnov p.R.
23 : 35
22.11. 16:30
AI050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
39 : 38
27.9. 12:00
AI011
Olomouc - Vsetín
30 : 23
1.liga mladší dorostenci
19.4. 14:30
AJ116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
42 : 20
22.2. 15:00
AJ075
D.Králové - Talent Plzeň
25 : 28
11.10. 18:00
AJ022
Frýdek-Místek - D.Králové
42 : 38
5.10. 14:30
AJ015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
38 : 25
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 14:30
AL050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
31 : 45
16.11. 16:00
AL047
Sokol Juliánov - Sokol II.Prostějov
34 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Zimní pohár - 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Kuřim B
3
3
0
0
64 : 55
6
2
Telnice
3
1
1
1
67 : 58
3
3
SK Kuřim
3
1
0
2
71 : 85
2
4
Juliánov
3
0
1
2
77 : 81
1
Tabulka střelců
Jan Šustek
Sokol Juliánov
17
Marek Bím
Sokol Telnice
16
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
15
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
4
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
4
Petr Čermák
Sokol Juliánov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Langer
Sokol Telnice
14
Jiří Mikel
SK Kuřim B
6
Oldřich Pivoňka
SK Kuřim B
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.