Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.5. 18:30
AA197
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
18.4. 17:00
AA173
Tatran Litovel - Sokol Přerov
41 : 19
5.4. 17:00
AA160
Tatran Litovel - HC Zlín
21 : 22
2.4. 19:30
AA157
Sokol Přerov - Ronal Jičín
19 : 40
27.2. 19:00
AA119
Baník OKD Karviná - HC Zlín
38 : 14
8.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - Tatran Litovel
32 : 28
21.12. 10:30
AA091
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
29 : 22
12.12. 18:30
AA086
Sokol Přerov - HC Zlín
27 : 36
6.12. 18:00
AA081
Ronal Jičín - Cement Hranice
24 : 16
8.11. 18:00
AA057
Gumárny Zubří - HC Zlín
35 : 29
5.11. 18:00
AA051
Sokol Přerov - Tatran Litovel
25 : 35
25.10. 17:00
AA047
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
25 : 32
19.10. 14:30
AA040
Sokol Přerov - Baník OKD Karviná
26 : 33
1.liga muži
11.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí
28 : 23
15.2. 17:00
AB072
Kopřivnice - Strakonice
33 : 30
2.liga muži JM
9.5. 19:00
AE128
Brno B - Telnice
34 : 30
7.12. 15:00
AE065
Bohunice B - Maloměřice
22 : 33
9.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Bohunice B
30 : 18
27.9. 17:00
AE012
Ivančice - Maloměřice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
28.4. 19:00
AG128
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 15:00
AH114
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
30 : 18
2.liga starší dorostenci M
27.9. 15:00
AI012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 21
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 12:30
AL128
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
27.9. 13:00
AL012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
Český pohár mužů
27.11. 19:30
AM053
Bohunice - Zruč n.S.
34 : 17
17.11. 18:30
AM060
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
37 : 27
14.9. 14:00
AM048
Ivančice - Sokol Nové Veselí
24 : 38
27.8. 18:00
AM021
Tišnov - Sokol V. Meziříčí
17 : 34
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN032
Zora Olomouc - Sokol Poruba
39 : 38
28.10. 17:00
AN026
HK Ivančice - HC Zlín
16 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Zimní pohár - 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Kuřim B
3
3
0
0
64 : 55
6
2
Telnice
3
1
1
1
67 : 58
3
3
SK Kuřim
3
1
0
2
71 : 85
2
4
Juliánov
3
0
1
2
77 : 81
1
Tabulka střelců
Jan Šustek
Sokol Juliánov
17
Marek Bím
Sokol Telnice
16
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
15
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
4
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
4
Petr Čermák
Sokol Juliánov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Langer
Sokol Telnice
14
Jiří Mikel
SK Kuřim B
6
Oldřich Pivoňka
SK Kuřim B
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.