Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
3.5. 10:30
AE083
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
37 : 26
26.4. 10:30
AE123
Hustopeče - Maloměřice
36 : 24
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
29.11. 14:30
AE060
Brno B - Sokol II.Prostějov
39 : 36
23.11. 15:00
AE054
Bohunice B - Sokol V. Meziříčí
28 : 29
17.11. 16:00
AE053
Hustopeče - Ivančice
23 : 25
25.10. 17:00
AE033
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 20
12.10. 15:00
AE021
Bohunice B - Sokol II.Prostějov
29 : 29
28.9. 10:30
AE009
Hustopeče - Brno B
34 : 26
2.liga muži SM
1.3. 13:00
AF079
Hranice B - Rožnov p.R.
28 : 39
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 15:00
AL107
Sokol V. Meziříčí - Třinec
32 : 29
29.11. 12:30
AL060
KP Brno - Sokol II.Prostějov
33 : 29
25.10. 15:00
AL033
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
30 : 27
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM022
Sokolnice - Hustopeče
23 : 29
Žákovská liga starších žaček
21.3. 16:15
AP180
Karviná - Žirovnice
12 : 20
21.3. 14:25
AP178
Ivančice - Karviná
28 : 19
21.3. 12:35
AP176
DHK Pardubice A - Ivančice
17 : 30
21.3. 10:45
AP174
Žirovnice - Ivančice
13 : 23
21.3. 08:55
AP172
Ivančice - Zlín B
24 : 13
18.1. 17:00
AP050
DHC Plzeň A - Otrokovice
19 : 15
18.1. 16:00
AP049
DHK Pardubice A - Veselí n.M.
11 : 25
18.1. 14:00
AP047
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 15
18.1. 13:00
AP046
Veselí n.M. - J.Hradec
21 : 12
18.1. 11:00
AP044
Otrokovice - J.Hradec
16 : 17
18.1. 10:00
AP043
DHC Plzeň A - Veselí n.M.
17 : 21
18.1. 08:00
AP041
Veselí n.M. - Otrokovice
19 : 13
2.liga ženy M-A
7.2. 12:00
ATA005
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
2.liga ženy M jih
1.11. 13:00
ATC016
Sokol V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
38 : 19
26.10. 13:00
ATC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 18
5.10. 17:00
ATC008
Bohunice - SK Velká Bystřice
23 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.