Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.4. 17:00
AE120
Sokol V. Meziříčí - Bohunice B
38 : 29
12.4. 10:30
AE111
Napajedla - Ivančice
29 : 29
28.3. 10:30
AE105
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 23
22.3. 17:00
AE099
Telnice - Sokol V. Meziříčí
27 : 30
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
8.3. 18:00
AE090
Juliánov - Maloměřice
30 : 27
15.2. 17:00
AE072
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
16.11. 09:30
AE046
Maloměřice - Telnice
31 : 21
8.11. 16:30
AE038
Brno B - Juliánov
28 : 30
19.10. 10:00
AE029
Telnice - Bohunice B
18 : 17
12.10. 16:00
AE024
Maloměřice - Juliánov
29 : 31
5.10. 15:30
AE015
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 31
21.9. 09:30
AE002
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
32 : 25
1.liga starší dorostenci
8.11. 14:30
AG038
Handball KP Brno - HK Lovosice
22 : 34
2.liga starší dorostenci Č
27.9. 15:00
AH009
D. Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
12.4. 12:30
AI111
Slavia Fatra Napajedla - HK Ivančice
19 : 34
22.3. 15:00
AI099
Sokol Telnice - Olomouc
33 : 30
15.2. 15:00
AI072
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
19.10. 15:00
AI029
Sokol Telnice - Zlín
28 : 42
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 15:00
AL120
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
35 : 25
8.3. 16:00
AL090
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
30 : 32
8.11. 12:30
AL038
KP Brno - Sokol Juliánov
35 : 28
Český pohár mužů
5.9. 19:00
AM025
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
1.9. 20:00
AM028
Juliánov - Ivančice
28 : 33
2.liga ženy M jih
26.10. 13:00
ATC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 18
25.10. 13:00
ATC013
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
26 : 28
2.liga starší dorostenky M
8.2. 14:00
AUF008
H.Brod - Poruba
28 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.C
26.10. 15:00
AVC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
35 : 12
25.10. 15:00
AVC013
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 15
2.liga mladší dorostenky M
8.2. 16:00
AVF008
H.Brod - Sokol Poruba B
27 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Velká n.V.
10 : 0 k.
video
online
Újezd u Brna - Hodonín
14 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká n.V.
16
15
0
1
308 : 131
30
2
Ivančice
16
11
0
5
329 : 261
22
3
Bohunice
16
7
0
9
235 : 262
14
4
Újezd u Brna
16
5
0
11
181 : 255
10
5
Hodonín
16
2
0
14
175 : 319
4
Tabulka střelců
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
94
Marika Kocábová
HK Ivančice
86
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
79
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
21
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
10
Karolína Kolníková
SKH Velká n.V.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Musilová
Sokol Újezd u Brna
12
Kristýna Jelínková
Sokol Újezd u Brna
10
Vendula Prokešová
Sokol Újezd u Brna
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.