Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Josef Škroch
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
26.4. 10:30
AE123
Hustopeče - Maloměřice
36 : 24
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
29.11. 16:30
AE059
SK Kuřim - Telnice
28 : 27
29.11. 14:30
AE060
Brno B - Sokol II.Prostějov
39 : 36
17.11. 16:00
AE053
Hustopeče - Ivančice
23 : 25
25.10. 17:00
AE033
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 20
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
2.liga muži SM
1.3. 13:00
AF079
Hranice B - Rožnov p.R.
28 : 39
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 15:00
AL107
Sokol V. Meziříčí - Třinec
32 : 29
29.11. 12:30
AL060
KP Brno - Sokol II.Prostějov
33 : 29
25.10. 15:00
AL033
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
30 : 27
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM022
Sokolnice - Hustopeče
23 : 29
Žákovská liga starších žaček
18.1. 17:30
AP020
Hodonín A - Zlín A
20 : 26
18.1. 14:30
AP017
Zlín A - Poruba
24 : 10
18.1. 12:30
AP015
Poruba - Hodonín A
14 : 14
18.1. 10:30
AP013
Hodonín A - ZŠ Holečkova
14 : 18
18.1. 08:30
AP011
ZŠ Holečkova - Zlín A
13 : 25
2.liga ženy M jih
1.11. 13:00
ATC016
Sokol V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
38 : 19
Liga starší dorostenky Č sk.B
1.11. 11:00
AUB016
Sokol V. Meziříčí - Písek
27 : 27
2.liga starší dorostenky M
28.3. 13:00
AUF029
Sokol V. Meziříčí - H.Brod
35 : 30
2.liga mladší dorostenky M
9.5. 13:00
AVF048
Bohunice - Karviná
25 : 24
22.3. 10:15
AVF025
DHK Zora Olomouc B - SKH Velká n.V.
25 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
17.11. 13:00
LF053
Hustopeče - Ivančice
22 : 27
Jihomoravská liga st. žákyň
9.5. 09:00
LG053
Bohunice - Hodonín A
15 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
26.4. 12:30
LH123
Hustopeče - SHC Maloměřice
30 : 13
17.11. 14:30
LH053
Hustopeče - Ivančice A
23 : 27
17.11. 11:30
LH031
Hustopeče - Ivančice B
32 : 12
Jihomoravská liga ml. žákyň
9.5. 11:00
LJ053
Bohunice - Hodonín
21 : 11
LOLK starší žáci
8.11. 14:45
OC043
STM Olomouc B - Hranice
28 : 20
8.11. 13:30
OC042
STM Olomouc - V. Bystřice
28 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Zimní pohár - 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Kuřim B
3
3
0
0
64 : 55
6
2
Telnice
3
1
1
1
67 : 58
3
3
SK Kuřim
3
1
0
2
71 : 85
2
4
Juliánov
3
0
1
2
77 : 81
1
Tabulka střelců
Jan Šustek
Sokol Juliánov
17
Marek Bím
Sokol Telnice
16
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
15
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
4
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
4
Petr Čermák
Sokol Juliánov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Langer
Sokol Telnice
14
Jiří Mikel
SK Kuřim B
6
Oldřich Pivoňka
SK Kuřim B
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.