Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy M-B
17.5. 16:00
ATB052
SK Velká Bystřice - TJ Nový Jičín
42 : 23
28.2. 16:30
ATB018
SK Velká Bystřice - L.Zubří
29 : 25
1.2. 17:00
ATB002
L.Zubří - Bohunice
26 : 24
2.liga ženy M jih
16.11. 16:00
ATC023
SK Velká Bystřice - Bohunice
21 : 17
25.10. 10:30
ATC015
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
34 : 27
2.liga ženy M-sever
2.11. 15:00
ATD018
L.Zubří - Ostrava
26 : 23
1.liga starší dorostenky
23.5. 13:00
AU056
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
29 : 32
28.3. 14:00
AU031
Zlín - Písek
39 : 32
Liga starší dorostenky M sk.C
25.10. 12:30
AUC017
HK Hodonín - Olomouc
19 : 40
11.10. 11:30
AUC038
Poruba - HK Hodonín
26 : 23
1.liga mladší dorostenky
28.3. 16:00
AV031
Zlín - Háje
40 : 19
Jihomoravská liga st. žákyň
23.5. 11:15
LG034
Veselí n.M. - Ivančice
28 : 21
Jihomoravská liga ml. žákyň
25.10. 14:15
LJ013
Hodonín - Újezd u Brna
8 : 14
Moravskoslezská liga starší žačky
11.10. 10:00
NJ017
Poruba - Ostrava-Zábřeh
19 : 25
Moravskoslezská liga mladší žačky
11.10. 08:30
NK017
Poruba - Sokol Hrabůvka
25 : 21
LOLK muži
31.5. 14:00
OA087
Veselá - Holešov
30 : 28
5.10. 14:00
OA022
Veselá - Droždín
24 : 22
LOLK starší žáci
15.11. 18:00
OC020
Horka nad Moravou - Hranice
17 : 29
ZL starší žáci
9.6. 18:15
ZC080
Rožnov p.R. - Vsetín
28 : 26
9.5. 12:30
ZC067
Vsetín - Napajedla
25 : 33
30.4. 15:45
ZC064
Zubří A - Zubří B
37 : 25
26.4. 09:00
ZC058
Zubří B - Napajedla
27 : 16
29.3. 09:15
ZC046
Zubří B - Vsetín
16 : 31
29.3. 08:00
ZC047
Zubří A - Uherské Hradiště
42 : 18
13.11. 15:45
ZC038
Zubří A - Rožnov p.R.
42 : 6
12.10. 11:45
ZC023
Zubří B - Uherské Hradiště
25 : 24
12.10. 10:30
ZC022
Zubří A - Zlín A
34 : 22
7.10. 16:00
ZC018
Vsetín - Zubří B
30 : 29
ZL mladší žactvo I podzim
1.11. 09:15
ZDA039
Rožnov p.R. A_ch - Zlín A_ch
21 : 28
12.10. 08:00
ZDA028
Zubří A_ch - Zlín A_ch
30 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.