Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
2.liga muži SM
9.5. 16:30
AF130
Vsetín - Polanka
32 : 38
22.3. 17:00
AF099
L.Zubří - SKP F-M B
36 : 41
15.3. 17:00
AF093
Zubří B - Hlučín
50 : 15
1.liga starší dorostenci
15.3. 15:00
AG093
Zubří - Handball KP Brno
38 : 29
2.liga starší dorostenci M
9.5. 14:30
AI130
Vsetín - Polanka
28 : 18
25.4. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 31
7.3. 15:45
AI088
Přerov - Olomouc
22 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.3. 13:00
AJ093
Zubří - D.Králové
43 : 25
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 10:30
AL112
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
22 : 27
22.2. 10:30
AL073
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
24 : 37
Žákovská liga starších žáků
1.3. 16:00
AO109
Zlín A - Strakonice
26 : 19
1.3. 14:00
AO107
Kopřivnice A - Zlín A
23 : 15
1.3. 12:00
AO105
Zlín A - Jičín
26 : 20
1.3. 10:00
AO103
Jičín - Strakonice
16 : 23
1.3. 08:00
AO101
Strakonice - Kopřivnice A
15 : 29
18.1. 17:00
AO020
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
21 : 16
18.1. 16:00
AO019
Náchod - Zlín A
15 : 15
18.1. 14:00
AO017
Kutná Hora - Náchod
26 : 21
18.1. 11:00
AO014
Kutná Hora - Karviná A
15 : 32
18.1. 09:00
AO012
Karviná A - Náchod
27 : 19
Žákovská liga starších žaček
3.5. 15:00
AP296
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
3.5. 14:00
AP295
Otrokovice - Karviná
25 : 11
3.5. 11:30
AP293
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
3.5. 10:00
AP292
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
8.2. 16:45
AP090
DHK Pardubice A - Kobylisy II
19 : 26
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 11:15
AP084
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
8.2. 09:25
AP082
Loko Cheb - Písek
14 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
30 : 8
video
online
SHC Maloměřice - Ivančice B
25 : 14
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim
17 : 16
video
online
Ivančice A - Juliánov
36 : 8
video
online
Hustopeče - Sokolnice
17 : 24
video
online
Bohunice - KP Brno
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
22
20
1
1
470 : 242
41
2
Ivančice A
22
20
0
2
524 : 290
40
3
KP Brno
22
18
0
4
450 : 265
36
4
Nové Bránice
22
14
2
6
395 : 280
30
5
Újezd u Brna
22
13
0
9
379 : 348
26
6
Bohunice
22
11
1
10
398 : 393
23
7
Hustopeče
22
9
2
11
415 : 400
20
8
SK Kuřim
22
9
1
12
309 : 312
19
9
Telnice
22
7
0
15
250 : 379
14
10
SHC Maloměřice
22
3
1
18
251 : 396
7
11
Ivančice B
22
2
1
19
276 : 512
5
12
Juliánov
22
1
1
20
213 : 513
3
Tabulka střelců
Filip Zeman
Tatran Bohunice
207
Vojtěch Vorel
HK Ivančice A
163
Radek Máša
Sokol Sokolnice
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Zemek
HK Ivančice A
27
Marek Benda
HK Ivančice B
14
Martin Křivánek
SK Kuřim
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Zeman
Tatran Bohunice
24
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
22
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.