Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 10:15
AA192
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
16.5. 10:15
AA186
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
21 : 22
19.4. 17:00
AA170
A.S.A. Lovosice - KP Brno
26 : 20
18.4. 18:00
AA167
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
5.4. 10:05
AA145
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
4.4. 09:55
AA143
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
26 : 25
29.3. 12:00
AA138
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
7.3. 18:00
AA121
Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
23 : 24
6.3. 17:30
AA126
SKP Frýdek-Místek - A.S.A. Lovosice
28 : 27
15.2. 10:20
AA103
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
30 : 19
18.12. 17:30
AA093
Baník OKD Karviná - A.S.A. Lovosice
25 : 24
14.12. 17:00
AA087
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
25 : 32
3.12. 17:30
AA076
Cement Hranice - Dukla Praha
26 : 21
22.11. 18:00
AA068
Ronal Jičín - Gumárny Zubří
25 : 30
12.11. 18:00
AA053
HC Zlín - Baník OKD Karviná
24 : 33
15.10. 18:00
AA037
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
16 : 23
5.10. 10:30
AA026
Cement Hranice - Gumárny Zubří
27 : 35
20.9. 17:00
AA016
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
27 : 28
3.9. 18:00
AA001
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
32 : 34
2.liga muži JM
8.5. 10:00
AE129
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
2.liga muži SM
12.10. 12:00
AF021
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
2.liga mladší dorostenci M
23.11. 12:00
AL054
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
42 : 30
Český pohár žen
26.4. 15:30
AN035
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
25.3. 17:30
AN033
Zora Olomouc - Slavia Praha
22 : 25
25.2. 17:00
AN031
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
W.H.I.L.
7.5. 18:00
AW137
Sokol Poruba - Slavia Praha
27 : 24
28.3. 17:00
AW118
Veselí nad Moravou - Zora Olomouc
21 : 30
8.11. 18:00
AW042
Baník Most - Slavia Praha
25 : 26
Jihomoravská liga mužů
24.5. 17:00
LA075
Tišnov - D. Cerekev
38 : 34
8.5. 12:00
LA129
SK Kuřim B - Nové Bránice
20 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Zimní pohár - 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Kuřim B
3
3
0
0
64 : 55
6
2
Telnice
3
1
1
1
67 : 58
3
3
SK Kuřim
3
1
0
2
71 : 85
2
4
Juliánov
3
0
1
2
77 : 81
1
Tabulka střelců
Jan Šustek
Sokol Juliánov
17
Marek Bím
Sokol Telnice
16
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
15
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
4
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
4
Petr Čermák
Sokol Juliánov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Langer
Sokol Telnice
14
Jiří Mikel
SK Kuřim B
6
Oldřich Pivoňka
SK Kuřim B
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.