Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Petr Železo
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1947
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga muži SM
18.4. 16:00
AF118
Rožnov p.R. - Šumperk
29 : 22
28.3. 16:00
AF107
SKP F-M B - Šumperk
26 : 39
15.3. 10:00
AF096
Polanka - Šumperk
29 : 26
8.3. 10:30
AF085
Šumperk - Hranice B
25 : 23
25.10. 14:00
AF032
Ostrava - Šumperk
31 : 21
21.9. 17:00
AF005
Hlučín - Šumperk
28 : 33
Moravská liga
6.6. 09:30
OB125
TJ Šumperk - Sokol Nové Veselí B
23 : 36
16.5. 14:30
OB106
Žeravice - TJ Šumperk
35 : 22
9.5. 11:00
OB099
TJ Šumperk - Handball 99
26 : 26
3.5. 17:00
OB095
Bohunice - TJ Šumperk
36 : 25
25.4. 09:30
OB086
TJ Šumperk - Hustopeče
29 : 22
11.4. 09:30
OB073
TJ Šumperk - DTJ Polanka B
16 : 26
28.3. 11:00
OB072
TJ Šumperk - Bystřice p.H.
17 : 22
8.11. 13:00
OB059
Sokol Nové Veselí B - TJ Šumperk
27 : 21
18.10. 11:00
OB040
TJ Šumperk - Žeravice
24 : 23
4.10. 09:30
OB029
TJ Šumperk - Bohunice
33 : 28
27.9. 10:30
OB020
Hustopeče - TJ Šumperk
22 : 25
20.9. 09:30
OB018
TJ Šumperk - Házená Uničov
28 : 28
14.9. 12:30
OB007
DTJ Polanka B - TJ Šumperk
20 : 8
7.9. 10:30
OB006
Bystřice p.H. - TJ Šumperk
27 : 24
LOLK starší žáci
9.5. 09:30
OC071
Šumperk - Litovel
11 : 33
18.10. 09:30
OC035
Šumperk - TJ Sokol Centrum Haná
5 : 43
13.9. 09:30
OC008
Šumperk - V. Bystřice
3 : 59
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.