Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jan Kohout
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1985
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.8.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 10:00
AE129
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
25.4. 17:00
AE125
Telnice - SK Kuřim
34 : 23
18.4. 10:00
AE116
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 27
11.4. 17:00
AE114
Brno B - SK Kuřim
31 : 35
29.3. 10:30
AE103
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
33 : 21
21.3. 14:00
AE102
SK Kuřim - Juliánov
32 : 31
15.3. 10:30
AE092
Maloměřice - SK Kuřim
26 : 22
7.3. 14:00
AE089
SK Kuřim - Ivančice
31 : 20
28.2. 17:00
AE081
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
38 : 23
21.2. 17:00
AE076
SK Kuřim - Bohunice B
25 : 26
14.2. 17:00
AE070
SK Kuřim - Hustopeče
21 : 30
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
29.11. 16:30
AE059
SK Kuřim - Telnice
28 : 27
16.11. 10:00
AE048
SK Kuřim - Brno B
33 : 31
8.11. 09:30
AE037
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
23 : 22
26.10. 18:00
AE036
Juliánov - SK Kuřim
40 : 21
19.10. 15:00
AE026
SK Kuřim - Maloměřice
26 : 29
12.10. 17:00
AE023
Ivančice - SK Kuřim
33 : 24
5.10. 15:30
AE015
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 31
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
20.9. 10:30
AE004
Hustopeče - SK Kuřim
44 : 22
Český pohár mužů
5.9. 19:00
AM025
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
Jihomoravská liga mužů
8.5. 12:00
LA129
SK Kuřim B - Nové Bránice
20 : 32
7.5. 20:00
LA102
SK Kuřim B - Hostěrádky
29 : 18
Zimní pohár
24.1. 15:00
LZP05
SK Kuřim - Juliánov
30 : 29
24.1. 13:15
LZP04
SK Kuřim B - SK Kuřim
26 : 22
24.1. 10:00
LZP02
SK Kuřim - Telnice
19 : 30
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.