Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Moravská liga
Krajské školní ligy
Aleš Kořínek
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.9.2017
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
26.4. 15:00
AG122
Ostrava - Zubří
27 : 46
25.4. 13:00
AG132
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
19.4. 15:00
AG119
Zubří - Talent Plzeň
39 : 29
11.4. 14:00
AG111
Dukla - Zubří
30 : 31
29.3. 16:00
AG106
Zubří - Kopřivnice
41 : 21
15.3. 15:00
AG093
Zubří - Handball KP Brno
38 : 29
8.3. 14:30
AG089
Sokol Nové Veselí - Zubří
32 : 25
1.3. 15:00
AG080
Zubří - HK Lovosice
29 : 27
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
35 : 27
22.2. 17:00
AG078
Karviná - Zubří
23 : 25
Jihomoravská liga mužů
7.6. 11:00
LA104
Hostěrádky - Tišnov
17 : 26
3.6. 19:00
LA114
Tišnov - SK Kuřim B
29 : 20
30.5. 17:00
LA082
Třešť - Tišnov
24 : 31
24.5. 17:00
LA075
Tišnov - D. Cerekev
38 : 34
17.5. 10:30
LA071
Nové Bránice - Tišnov
20 : 20
10.5. 11:00
LA128
Tišnov - H.Brod
30 : 31
3.5. 17:00
LA088
Tišnov - Újezd u Brna
42 : 29
22.3. 17:00
LA101
Tišnov - SHC Maloměřice B
31 : 27
7.12. 17:00
LA049
Tišnov - Bystřice n.P.
29 : 13
30.11. 17:00
LA060
Tišnov - Sokolnice
29 : 26
16.11. 17:00
LA048
SK Kuřim B - Tišnov
29 : 20
9.11. 17:00
LA038
Tišnov - Hostěrádky
30 : 28
2.11. 17:00
LA062
H.Brod - Tišnov
24 : 19
26.10. 11:00
LA035
SHC Maloměřice B - Tišnov
26 : 33
12.10. 15:30
LA022
Újezd u Brna - Tišnov
15 : 29
5.10. 17:00
LA016
Tišnov - Třešť
36 : 30
27.9. 17:00
LA009
D. Cerekev - Tišnov
22 : 26
21.9. 17:00
LA005
Tišnov - Nové Bránice
28 : 21
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.